Hakkımızda

agent

Kurgu Kağıtçılık, 2013 senesinde Ankara’da,  kağıt ve matbaa sektöründe yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler ışığında kurulmuştur. 2014 yılında ise şirketimiz, Sektörün kalbi olan İstanbul’a taşınmaya karar vererek ve bu konuda uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte, Bayrampaşa’da GÜVEN İŞ Merkezinde müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda hizmetine devam etmektedir.

Firmamız, Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sektörde ,  emin adımlarla büyümekte ve en iyi tedarikçi olmak için  uzman ve dinamik bir ekiple çalışmaktadır.

Öncelikli hedefimiz; Ülkemizde bulunan ürünleri piyasaya sunmak olmakla birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Avrupa, Kanada ve Amerika’dan kağıt ithalatı da yapmaktayız. Firmamız başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm Anadolu’ya hizmet vermektedir.  Her ölçekteki müşteri portföyümüzün   bize ulaşan  ihtiyaçları doğrultusunda her türlü kağıt ve buna bağlı ürünlerin teminini sürekli ve uygun şartlarla sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin güncel ihtiyaçlarını takip etmek ve en kaliteli ürünü en uygun fiyattan sunmak amaçlarımızın başında gelmekte, böylece her geçen gün daha da büyüyerek ve sektörde adından söz ettirerek yolumuza devam etmekteyiz. 

İstanbul içi sevkiyatlarımızda; yakın yerlere kendi araçlarımızla, çevre semtlere  yapılacak sevkiyatlarda,  anlaşmalı olduğumuz  şehir içi nakliye araçları,  diğer illerimizdeki sevkiyatlarımızda ise müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda ambar veya anlaşmalı olduğumuz şehirler arası çalışan tırlarla, kimseyi mağdur etmemeye özen göstererek mal temini yapmakta ve bu konuda tüm özverimizle yolumuza devam etmekteyiz.

Çalıştığımız Markalar